Serwis nart i snowboardów dla firm

Rozszerzyliśmy naszą ofertę o serwis nart oraz snowboardów.

Dotychczas zorganizowaliśmy szereg wydarzeń sportowych BikeDAY, głównie oferując serwis rowerów. Sezon zimowy jest dość krótki a wyjazdy w góry trwają zwykle krócej od tych w ciągu lata. W tym czasie trudno napisać się na serwis nart od ręki.

Przygotowanie sprzętu sportowego to dodatkowy punkt w długiej liście przygotowań do urlopu.
Przegląd sprzętu narciarskiego to idealny benefit dla pracowników, pozwala oszczędzić czas i pieniądze.

Zakres serwisu:

-oczyszczanie ślizgu ze smaru
-szlifowanie maszynowe
-ostrzenie ręczne
-smarowanie na gorąco
-cyklinowanie

Serwisanci pracują na najwyższej klasy preparatach czyszczących, smarujących i konserwujących.

godzina przyjęcia sprzętu 10:00 – 10:30
Zabieramy do naszego serwisu do 20 sztuk sprzętu i odwozimy go od 3 do 7 dni roboczych.

Przygotujemy dla Ciebie ofertę! napisz do nas na info@benefitbike.pl 

Serwis sprzętu narciarskiego dla pracowników to świetny benefit, ponieważ pozwala im na korzystanie z wysokiej jakości sprzętu narciarskiego bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów zakupu lub serwisowania sprzętu. Dzięki temu pracownicy mogą korzystać ze sprzętu narciarski

ego w swoim wolnym czasie, co może przyczynić się do ich większej satysfakcji z pracy i polepszenia ich stanu zdrowia i dobrego samopoczucia. Serwis sprzętu narciarskiego dla pracowników jest więc korzyścią zarówno dla pracodawcy, jak i dla pracowników.

Serwisowanie nart co roku jest ważne, ponieważ pomaga utrzymać narty w dobrym stanie technicznym i sprawić, że będą one działać prawidłowo podczas jazdy na stoku. Regularne serwisowanie nart pozwala także zachować ich wysoką jakość, co przedłuża ich żywotność. Dodatkowo, serwisowanie nart co roku może pomóc uniknąć problemów związanych z nieprawidłowym działaniem nart podczas jazdy, co może zapewnić bezpieczniejsze i bardziej komfortowe doświadczenie na stoku. Warto więc regularnie serwisować swoje narty, aby zapewnić sobie jak najlepsze doświadczenie podczas jazdy na nartach.